Školní kolo psychologické olympiády


V úterý 5. února 2019 se uskutečnilo školní kolo Psychologické olympiády na téma „Síla okamžiku“. Olympiády se zúčastnilo celkem 7 žáků, z 3. A Michaela Chytílková, Vendula Kováčová a Filip Siladi, z 3. B Lucie Lipowská a Jitka Stéblová, z 3. C Viktorie Fojtíková a Adéla Očadlá. Žáci prezentovali své práce před odbornou komisí. Prezentace byly originální a zajímavé, každý účastník téma pojal z osobního úhlu pohledu a hodnotící komise ocenila vynaložené úsilí všech účastníků. Po důkladném zhodnocení všech prací a zvážení hodnocených prvků, udělila komise třetí místo Viktorii Fojtíkové a Michaele Chytílkové, druhé místo Lucii Lipowské a na prvním místě se umístila Adéla Očadlá. Výherkyně se svou prací postupuje do krajského kola, které se bude konat 7. března 2019 na Mendelově střední škole v Novém Jičíně. Držíme jí palce a přejeme úspěch, případně alespoň příjemnou novou zkušenost. Mgr. Veronika Halenčáková