Testování žáků, kteří se účastní prezenční výuky.


Vážení rodiče,

z rozhodnutí Vlády České republiky budou žáci, kteří se účastní prezenční výuky, testováni antigenními testy na onemocnění covid-19. Podrobnější informace a návody byly zaslány žákům, kterých se testování již týká (žáci na praxi), i jejich rodičům přes systém Bakaláři. Věříme, že se testování setká s Vaším pochopením a že společně tak přispějeme k vytvoření bezpečného prostředí pro Vaše děti.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky pro rodiče také připravilo informační internetové stránky, které naleznete zde.

V případě dotazů nebo nejasností se prosím obracejte na zástupce ředitelky školy, a to nejlépe telefonicky (731 175 660) nebo e-mailem (gajda@zdrskolafm.cz).

Mgr. Jiří Gajda

statutární zástupce ředitelky školy