Kontaktní údaje

Adresa:
Střední zdravotnická škola, p. o.
tř. T. G. Masaryka 451
738 01 Frýdek-Místek
Tel.: 558 630 019
Fax: 558 630 029
E-mail:
sekretariat@zdrskolafm.cz
Web:
www.zdrskolafm.cz


IČO: 00561151
Číslo bankovního účtu: 29835781/0100
IZO: 110009665

Další info

Naše pracoviště praktického vyučování

NEMOCNICE FRÝDEK-MÍSTEK

Logo

NEMOCNICE TŘINEC

Logo
Další pracoviště

Dne 5. 12. se naše třída 2. C. místo klasického vyučování vypravila do domova pro seniory ve Frýdku- Místku na ulici 28. října, kde jsme měli za úkol potěšit seniory mikulášským programem, který jsme si sami připravili.


To znamená, že 8 našich spolužaček a jeden spolužák měli za úkol sehnat kostýmy čertů, Mikulášů a andělů. Kostýmy i líčení si připravili na jedničku a vypadali jako z pohádky. Zazpívali vánoční koledy a poté obešli všechny obyvatele domova se sladkou milukášskou nadílkou. Zbytek naší třídy mezitím vyráběl v klubovně barevná vánoční přáníčka pro seniory.

Osobně si myslíme, že si všichni z naší třídy akci velmi užili, a ti, kteří si povídali se seniory, mají nejen dobrou zkušenost pro praxi, ale také hezký zážitek. Senioři byli naší návštěvou velmi překvapeni, milí a spokojení, někteří přímo nadšení. Dodnes na tento den rádi vzpomínáme s úsměvem na tváři, protože jsme si užili spoustu legrace a taky v domově strávili pár dojemných chvil. Na vlastní kůži jsme mohli zažít, jak zábavné může být přinášet lidem radost.

Mikuláš v nemocnici

Po 12. hodině jsme šli do nemocnice, avšal ne jako třída, ale jenom naše skupinka tří dívek. Měli jsme obejít dětské oddělení včetně JIP. Některé děti to už moc nezaujalo, ale zato těm menším jsme vyčarovaly úsměv na tvářích. Když jsme na JIP viděly ty malé děti napojené na různé hadičky, trubičky a prostě všechny ty přístroje, velmi nás to dojalo. A dokonce ukáplo i par slz. Ale i přes ty všechny emoce to byl do byl dobrý den a za celou třídu mohu napsat, že jsme si to všichni užili.

Zuzana Platošová, Lea Slížová


Fotografie

Další fotografie