Den otevřených dveří 10.12.2021

Den otevřených dveří 10. 12. 2021

Chceš se k nám podívat? Zaregistruj se zde.

Z důvodu epidemické situace v ČR bychom Vás poprosili, abyste se na Den otevřených dveří přihlásili prostřednictvím přihlašovacího formuláře. Po dobu pobytu v budově školy mějte prosím nasazený respirátor třídy FFP2. Děkujeme.


 

Více informací...

A další Mikuláš

Ani žáci oboru Sociální činnost nelení a ctí české tradice. Dnes tak vyrazili do domova seniorů ve Frýdku-Místku nebo do mateřské školy ve Frýdku - Místku a připravili si pro klienty těchto zařízení krásný mikulášský program.
Více informací...

Mikulášská nadílka v nemocnici ve Frýdku-Místku

Mikulášskou návštěvu na dětském oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku si pro malé pacienty připraviłi žáci 3.B Střední zdravotnické školy, Frýdek-Místek, p.o. Nechyběl ani čert a anděl. Akce proběhla 6. 12. 2021, ve spolupráci s organizací ADRA.
Více informací...

Darování krve

Dne 3. 12. 2021 se některé žákyně ze 4. B, společně s paní učitelkou, vydaly darovat krev do nemocnice v Třinci.  
Více informací...

Vánoce jsou za dveřmi

Těšíme se na Vánoce. Tak jsme si "trošku Vánoc" vytvořili i v naší škole.

Přejeme Vám krásný, pohodový, adventní čas.

Více informací...

Naplňujeme motto naší školy!!!

Naplňujeme motto naší školy!!!

"POMÁHAT A CHRÁNIT ZDRAVÍ, TO JE TO, CO NÁS MOC BAVÍ."

Žáci 3. ročníků oboru Praktická sestra od 15. 11. 2021 aktivně vypomáhají v nemocnici Třinec Sosna a ve Frýdku Místku. Doplňuji tak deficit v řadách zdravotnických pracovníků, který je dán současnou epidemiologickou situaci. Ačkoliv mají žáci malé zkušenosti, co se týče přímé péče o pacienty, odhodlání, motivace, ochota a snaha jim nechybí. A to vše s notnou dávkou empatie, pokory, tak, jak jsme přijali za své: "POMÁHAT A CHRÁNIT ZDRAVÍ, TO JE TO, CO NÁS MOC BAVÍ."

Více informací...