Pozvánka

Srdečně zveme všechny rodiče na schůzi Spolku rodičů a přátel Střední zdravotnické školy Frýdek-Místek, která se uskuteční ve středu 17. 4. 2024 od 16:30 hodin v učebně č. 13.

Těšíme se na setkání s vámi.
Mgr. Martina Jalůvková

Více informací...

Ředitelské volno 12. a 15. dubna 2024

Ředitel Střední zdravotnické školy, Frýdek-Místek, příspěvkové organizace, vyhlašuje v souladu s odst. 2 § 24 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání, školský zákon, ve znění pozdějších předpisů, na den 12. a 15. duben 2024 ředitelské volno ze závažných organizačních důvodů (přijímací a maturitní zkoušky). Ředitelské volno se vztahuje na všechny žáky školy kromě maturujících žáků.

Více informací...

Druhý canisterapeutický kroužek

Canisterapeutický kroužek proběhl v centru Podaných rukou ve středu 3. dubna. Studentky získaly další cenné informace o canisterapii, měly možnost si užít kontaktu s pěti canisterapeutickými pejsky a získat odpovědi na další otázky k tématu canisterapie ☺️. Těšíme se na další setkání 🐕.
Více informací...

Exkurze na ZZS MSK v Třinci

Dne 2. 4. se studentky 3. B účastnili exkurze na výjezdové stanoviště ZZS MSK v Třinci. Pod dohledem zkušeného záchranáře si vyzkoušeli napojení člověka na monitor vitálních funkcí, přiložení krčního límce, vakuové dlahy i matrace, manipulaci s nosítky. Sami na sobě si mohli vyzkoušet práci záchranáře.
Více informací...

Úspěch v recitační soutěži

Na konci měsíce března se v Opavě uskutečnila soutěž v recitaci. Celkem soutěžilo 21 žáků z Opavy, Karviné, Českého Těšína, Ostravy, Nového Jičína a Frýdku-Místku. Matěj Molek z 2. C obsadil krásné 3. místo a my gratulujeme!
Více informací...