Ve středu 24. 6. proběhlo na naší škole setkání věnované sdílení zkušeností z programu Erasmus+.
Žáci oborů Všeobecná sestra a Sociální činnost představili mladším spolužákům své zkušenosti z odborné praxe v Německu, kterou absolvovali ve zdravotnických a sociálních zařízeních v okolí Rotenburg (Wümme). Přiblížili pracovní náplň, život v zahraničí i přínosy mezinárodní mobility.