Den otevřených dveří

Dovolujeme si Vás pozvat na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se uskuteční v prostorách naší školy v pátek 9. prosince od 9:00 do 17:00.

 

Na co se můžete těšit? 

Podíváte se, jak to u nás vypadá.

Setkáte se s našimi pedagogy.

Odpovíme Vám na vše, co Vás zajímá o studiu na naší škole.

Poskytneme Vám informace o oborech, které lze u nás studovat, seznámíme Vás s nutnými předpoklady pro studium jednotlivých oborů.

Těšit se můžete i na naše žáky, kteří Vás provedou školou a ukáží Vám i praktické ukázky toho, co lze u nás dělat ve vyučování i mimo výuku ve škole.

Více informací ZDE.

 

Těšíme se na setkání s Vámi!  

Více informací...

Školní volejbalový turnaj

Školní vánoční volejbalový turnaj se uskuteční v pondělí 19.12.2022.

Více informací...

Zájezd do Vídně podruhé

V pátek 25. 11. 2022 navštívila město Vídeň druhá skupina našich žáků. Počasí bylo super. Žáci si prohlédli císařský hrad Hofburg a chrám sv. Štěpána. Poté zájemci navštívili Přírodovědné muzeum. A protože byly již otevřeny vánoční trhy, večer jsme zakončili tam.
Více informací...

Spolupráce se Slovenskem pokračuje

POKRAČUJEME VE SPOLUPRÁCI SE SLOVENSKOU REPUBLIKOU

Ve dnech 21. a 22. listopadu 2022 navštívili zástupci Střední zdravotnické školy, Frýdek-Místek, p. o., naši partnerskou školu Stredná zdravotnícka škola - Egészségügyi Középiskola Dunajská Streda . Byli jsme velmi mile přivítáni vedením školy i jejími ostatními zaměstnanci, prohlédli jsme si školu i pracoviště v Nemocnici v Dunajské Stredě a projednali jsme naši další spolupráci. Žáci ze Slovenska přijedou k nám do Frýdku-Místku již v příštím roce. Jsme rádi, že i našim žákům budeme moci nabídnout přeshraniční výměnu zkušeností.

Naši žáci a učitelé u deváťáků

S pozvánkou na Den otevřených dveří 9.12. 2022 naši žáci a učitelé realizují návštěvy na základních školách v 9. ročnících. Přijďte se k nám 9.12.2022 podívat. smiley
Více informací...

Miniexkurze v lékárně

V rámci praktické výuky navštívila třinecká skupina ze 3.B nemocniční lékárnu.

Žáci se mohli podívat, jak to vypadá i z druhé strany pultu. Moc děkujeme vedoucí lékárny, která se nám plně věnovala, připravila si pro nás velmi poučný výklad a vše nám ukázala.

Více informací...