Miniexkurze - Babybox

Žákyně 4. A se dnes 24. 10.  přesvědčily na vlastní oči, jak probíhá kontrola funkčnosti Babyboxu v Nemocnici Třinec. V rámci miniexkurze a za dohledu pověřeného zdravotníka jedna z žákyněk vložila plnou PET láhev do Babyboxu, spustil se alarm a zkontrolovala se teplota v Babyboxu. Následně se provedla povrchová dezinfekce celého vnitřku boxu. Zatím nebylo v třineckém Babyboxu žádné dítě odloženo. Kontroly Babyboxu se provádějí v pravidelných intervalech.
Více informací...

Divadelní představení

Ve čtvrtek 20. 10. se na naší škole konalo divadelního představení s názvem Divadelní učebnice aneb České divadlo 20. století,  které jsme si všichni užili.
Více informací...

Poděkování - potravinová sbírka

Děkujeme všem, kdo se zúčastnil potravinové sbírky, která proběhla minulý týden. Velké díky si zaslouží především třídy 1.C, 2.A a 4.B a jejich třídní učitelky či zastupující třídní učitelky.
Více informací...

Chovejme se na internetu bezpečně

Reagovali jsme na požadavek Policie ČR - Krajského ředitelství pro Moravskoslezský kraj  a na našich stránkách jsme připravili oddíl týkající se bezpečnosti na internetu a podvodů na internetu, které se před Vánoci objevují hojněji.

Tuto podstránku naleznete na našich internetových stránkách v sekci Aktuálně --> Bezpečnost na internetu (odkaz zde:  Bezpečnost na internetu - Střední zdravotnická škola Frýdek-Místek (zdrskolafm.cz). Věříme, že zde naleznete mnoho užitečných informací (zdrojem informací jsou NÚKIB - Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost a Policie ČR, zdrojem a autorem obrázků v oddílu je výhradně Policie ČR). 

Více informací...

Ekologický praktický workshop 3. C

Ve středu 18. 10. 2022 proběhl se 3. C ekologický praktický workshop před budovou školy.

Děvčata krásně uklidila příchodovou cestou do školy i okolí kontejnerů za asistence p. školníka a koordinátorky EVVO Mgr. Marie Šimečkové.

Děkujeme za příkladnou prospěšnou aktivitu!

Více informací...