Filmové představení

Každoročně k Mezinárodnímu dni studenstva naši žáci navštíví filmové představeni. V tomto roce se podívali na film Banger ….šokující, kontroverzní, k zamyšlení.
Více informací...

Exkurze na Dětskou psychiatrickou ambulanci FN Ostrava

V rámci péče o nemocné s duševním onemocněním navštívili žáci 4. A Fakultní nemocnici v Ostravě, kde měli možnost seznámit se s organizací péče o dětské klienty, seznámit se s činností multidisciplinárního týmu a prohlédnout si nové prostory dětské ambulance a stacionáře. 

Děkujeme

Více informací...

SetKavárna opět začíná

Projekt Adry SetKavárna má na naší škole dlouholetou tradici. Dnes se uskutečnila schůzka pro zájemce o tuto dobrovolnickou činnost z řad prváků. Paní Irena Blablová z Adry jim vysvětlila o jaký projekt se jedná, žáci se mohli na cokoli zeptat. Věříme, že tato schůzka byla přínosná a někteří z nich se do projektu zapojí.
Více informací...

Třídní schůzky

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás pozvat na třídní schůzky, které se uskuteční ve středu 16. 11. 2022 od 15:30 - 17:00 hodin.

Budete mít možnost získat aktuální organizační informace a rovněž informace o prospěchu a chování žáků v prvním čtvrtletí probíhajícího školního roku.

Těšíme se na setkání.

Více informací...

Daruj krev, daruješ život

Daruj krev, daruješ život, třinecká praxe třídy 4. B.
Více informací...

Odborná exkurze s kardiologickou problematikou

Žáci 3. B. se v pondělí 14.11. 2022 podívali do Nemocnice Podlesí v Třinci. Zdravotní sestřičky z  této nemocnice si pro ně připravily velmi poučnou odbornou exkurzi.  Naši žáci měli i možnost podívat se na prostory této nemocnice. Děkujeme.
Více informací...