Družstvo děvčat získalo ve florbalovém turnaji bronz

Třetí místo obsadilo naše družstvo děvčat v okresním kole ve florbale středních škol, které se konalo v úterý 21. 3. ve sportovní hale Střední průmyslové školy, Obchodní akademie a Jazykové školy Frýdek-Místek. Po drtivé výhře 6:1 nad Střední školou gastronomie, oděvnictví a služeb FM a remíze 3:3 s pořádajícím týmem se naše děvčata utkala v posledním zápase s družstvem Gymnázia P. Bezruče a v případě vítězství by slavila celkové prvenství v turnaji. Ve druhém poločase však za stavu 0:0 inkasovala, potřebovala ovšem plný bodový zisk, a tak byla čtyři minuty před koncem při vyloučení soupeře odvolána brankářka. Ve dvojnásobné a posléze ani klasické početní výhodě se i přes drtivý tlak nepodařilo překonat skvěle chytající soupeřovu gólmanku, a náš tým tak kvůli těsně horšímu skóre nakonec obsadil třetí příčku. Děkujeme všem děvčatům za bojovný výkon a skvělou reprezentaci školy!

Sestava: K. Cibuliaková (1. A), S. Chládková (2. A), N. Kotasová (2. B), S. Lyčková, M. Polochová (2. C), A. Byrtusová, B. Nytrová, P. Zátopková (3. A), A. Kozlová, E. Minksová, N. Rucká, N. Tlustá, V. Zlá (3. B)

Poslední změna: 27.03.2023 - 14:41 Zpět