Naše děvčata na okresním kole basketbalu

V úterý 24. 10. se naše žákyně účastnily okresního kola v basketbalu děvčat středních škol. Turnaj se konal na Gymnáziu Petra Bezruče ve Frýdku – Místku. Náš tým ve složení: Gabriela Válkova, Nikola Šilbachová (3.A), Anastázie Havláková (1.C), Michaela Polochová (3.C), Lucie Čapatá, Tereza Galajdová a Nikola Virgovičová (2.A) porazil všechny své soupeře a zaslouženě zvítězil. Jejich radost ze hry a týmovost jich doprovázela v průběhu celého turnaje. Kromě pohárů, medailí a diplomu si naše basketbalistky vybojovaly svým prvenstvím i postup do krajského kola.

Gratulujeme ke zlatým medailím a všem děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy! Budeme držet palce, ať se jim daří i v krajském kole.

Poslední změna: 02.11.2023 - 20:58 Zpět