Vítezství v krajském kole basketbalu dívek

Naše basketbalistky v úterý 31. 10. 2023 vybojovaly prvenství v krajském kole a svým vítězstvím získaly postup na kvalifikaci republikového finále, které se uskuteční 13. 11. 2023.

Turnaj se konal v Basketpoint aréně ve Frýdku – Místku za přítomnosti 6 vítězných týmů okresních kol MSK. Náš tým ve složení: Gabriela Válková, Nikola Šilbachová (3.A), Anastázie Havláková (1.C), Michaela Polochová (3.C), Lucie Čapatá, Tereza Galajdová a 2.A), Veronika Nevřalová a Nikola Rucká (4.B), nezaznamenal ani jednu porážku a zaslouženě vyhrál. Moc děkujeme za jejich hráčské umění a radost z pohybu, velmi si vážíme s jakou vervou bojovaly o každý míč a vybojovaly nejen pro sebe, ale i pro naši školu titul mistryň kraje. Kromě pohárů, medailí a diplomu si naše basketbalistky vybojovaly svým prvenstvím uznání ostatních týmů, rozhodčích i organizátorů.

Gratulujeme ke zlatým medailím a všem děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy! Držíme palce, ať se jim daří i na kvalifikaci.

Poslední změna: 02.11.2023 - 20:56 Zpět